HAKKIMIZDA

TARİHÇE, VİZYON, MİSYON, İLKELER

Tarihçe
Dekoratör olan Babamız vede Ustamız Mülayim Türkkan tarafındann  1961 yıllının başlarında Patina Décor adı altında kurulmuştur.

Patina Decor & İç Mimarlık 1994 yılından itibaren hem İtalyan DekoratifEfektli Boya, hem de Su Bazlı Dış Cephe Boyaları alanında tasarım,, satış ve uygulama yapmaktadır. Ocak 2016 itibariyle Ege Bölge Şubemiz Yalıkavak Bodrum’da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Benzersiz ve geniş renk seçenekleriyle, hayranlık uyandıran sıra dışı desenleriyle Valpaint ,San marco , Nova color , Adicolor

Giorgio Graesan ,Stucco Stucco ,Raccanello İtalyan Desenli Dekoratif Boyalarında  zengin ürün yelpazesine sahip olmakla beraber, kendini sürekli geliştirmekte ve değişik ihtiyaçları karşılamaya yönelik yüksek kalitede ürünler pazara sunmaktadır.

Ege Bölge Bayisi  ve uygulamacı Bayisi Olduğumuz Ürünlerimizi müşterilerimize sunarken önem verdiğimiz  değer kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürün yelpazemizde mermer desen Stucco, sedefli ve hareli Lucido, doğal taş deseni olan Travertino ve Pitted ürünlere ek olarak son zamanların modası brüt beton efektli Concret ürünlerimizin satışı ve uygulaması ile hizmet vermekteyiz.

Siz müşterilerimize 1994 yılından itibaren ürünlerimizi tercih etmenize neden olacak güven, kalite, dürüstlük ve olmazsa olmazımız fiyat avantajımızı yansıtabilmemize olanak sağladığınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Patina Decor & İç Mimarlık 

Kaliteyi her zaman garanti altına alarak, her aşamada sürekliliği sağlayan, rekabet gücü yüksek aranılan uygulamalar sunan firmamız; 

Patina,

Vitray,

İtalyan Decoratif ( Efektif ) Boya,

İç Mimari tasarımlar ile , Isı İzolasyonu, Cerleantto Su İzolasyonu, Dekorasyon & Tadilat Uygulamaları’nda uygulamacı İç Mimarlık ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Vizyon
Sektörde ayrıcalıklı müşteri memnuniyeti ve uygulamaları ile hizmet verebilmek

Misyon
Tüm personelin eğitimini ve motivasyonunu yüksek tutarak, ekip ruhunu ve iş birliğini geliştirmek, kaliteyi tüm faaliyetlere yaymak ve çalışılan ortamda çevreye saygılı olmaktır

İlkeler
Kalite Odaklılık
Müşteri Merkezli Yaklaşım

Çözüme yönelik hizmet anlayışı
İş sağlığı ve iş güvenliği önceliği